#ColgateSmileOn

„Colgate“ džiaugiasi dailių šypsenų įvairove ir nori suteikti tau progą tapti dantų pastos „Max White“ naujos reklaminės kampanijos veidu. Ieškome gražių ir drąsių šypsenų, kurios kasdien laužo stereotipus ir džiugina pasaulį.

Štai, ką apie savo šypsenas sako mūsų ambasadoriai!

„Visai nesigailiu, kad nenešiojau kabių, mano šypsena – tikra palaima.“

Beka

„Manau, gražu tai, kas tikra.“

Kaine

„Laužau stereotipus nuo 1957-ųjų.“

Jane


Papasakok, kaip daili tavo šypsena padeda pasijusti išskirtiniam ir įkvepia pasitikėjimo savimi!

Kaip dalyvauti

Į instagramą įkelk nuotrauką, kurioje matyti tavo skaisti šypsena, pažymėk #ColgateSmileOn ir #ColgateSmileOnLithuania, daugiau informacijos www.colgate.lt/colgatesmileon papasakok savo istoriją 2019.07.01–2019.08.18. Jeigu turi draugą ar kelis, kuriems taip pat būtų įdomu dalyvauti konkurse, pažymėk juos.

Atrinksime penkias įkvepiančias istorijas ir nuostabias šypsenas iš visos Europos; šis penketukas taps naujos „Colgate Max White“ kampanijos veidais. Visus penkis dalyvius 2020 m. pavasarį pakviesime į Paryžių, kur vyks fotosesija ir bus filmuojamas vaizdo klipas.

Konkurse gali dalyvauti tik Europoje gyvenantys ir vyresni nei 18 metų asmenys. Visi dalyviai privalo turėti viešą instagramo paskyrą. Konkurse dalyvauja tik viena konkretaus žmogaus nuotrauka, o su vienu įrašu gali dalyvauti tik vienas asmuo. Išsamios sąlygos nurodytos čia.

Kiekvieną savaitę 3 labiausiai įkvepiančios šypsenos bus apdovanotos išmaniuoju laikrodžiu ZeTrack Activity Tracker

 

Sužinok, kas jau laužo stereotipus su #ColgateSmileOn