red-cp-background
cp-logo-responsibly-made

Atsakingai pagaminti produktai

responsibly-made-logo

* Mūsų produktai yra gaminami „Colgate-Palmolive“ įmonėse, kurios efektyviau vartoja energiją ir vandenį, siekia dirbti be atliekų ir be jokių nelaimingų atsitikimų, taip pat laikosi etiško darbo normų.

Aplinkosaugos valdymas

Gamindami ir platindami savo produktus bei organizuodami savo įmonių veiklą mes griežtai laikomės ir dažnai viršijame aplinkosaugos taisykles ir reikalavimus. „Colgate“ aplinkosaugos rezultatus lemia griežti standartai. Visos mūsų įmonės yra įdiegusios aplinkosaugos valdymo sistemas, kurios apima pačias įvairiausias sritis, įskaitant energijos vartojimo efektyvumą, klimatą, vandentvarką ir atliekų tvarkymą.

responsibly-made-products-img1

Svarbiausi akcentai

  Darbuotojų sauga ir sveikata

  Visame pasaulyje „Colgate-Palmolive“ darbuotojai siekia palaikyti tvirtą darbo saugos kultūrą bei sveikas ir saugias darbo sąlygas, kad priartėtume prie savo tikslo dirbti be jokių nelaimingų atsitikimų.

  responsibly-made-products-img2

  Svarbiausi akcentai

   Darbo praktika

   Bendrovė „Colgate-Palmolive“ jau seniai yra įsipareigojusi gerbti žmogaus ir darbo teises visame pasaulyje bei laikosi Jungtinių Tautų visuotinės žmogaus teisių deklaracijos ir Tarptautinės darbo organizacijos (ILO) pagrindinių darbo standartų. „Colgate-Palmolive“ bendradarbiauja ir ieško verslo partnerių, kurie yra lygiai taip pat įsipareigoję laikytis visuotinių žmogaus teisių. Mes pripažįstame verslo atsakomybę gerbti darbo teises bei skatiname suinteresuotus asmenis laikytis visuotinių žmogaus teisių.

   responsibly-made-products-img3

   Svarbiausi akcentai

    Partnerystės ir pripažinimas

    Svarbus elementas bendrovės „Colgate-Palmolive“ atsakingos gamybos srityje yra aktyvus bendradarbiavimas su išoriniais partneriais, kurie ženkliai sustiprina mūsų vidines galimybes ir suteikia nepriklausomos šalies patikinimą.

    Svarbiausi akcentai

    science-based-targets-logo
     leed-logo
      true-zero-logo
       national-safety-council-proud-member-logo
        energy-star-award-2021-logo
         acgih-logo
          orc-hse-logo
           unglobal-compact-we-support-logo

            ------------------------

            *Our Responsibly Made claim applies to all Colgate-Palmolive owned and operated facilities. Aspects related to Sustainable & Safe Ingredients, Responsible Sourcing, Sustainable Packaging and more can be found on our sustainability website.

            „LEED“ ir kiti susiję logotipai yra prekių ženklai, priklausantys JAV žaliosios statybos tarybai. Jie naudojami gavus leidimą.