red-cp-background

VAIKŲ PRIVATUMO POLITIKA IR PASTABA TĖVAMS BEI GLOBĖJAMS

Mums rūpi vaikų privatumas. Pripažįstame, kad, vaikams naudojantis internetu ir el. paštu, kyla tam tikrų nuogąstavimų dėl asmens duomenų privatumo ir saugumo.

Raginame visus tėvus tikrinti ir stebėti savo vaikų veiklą internete.

Taikomi teisės aktai tėvams gali suteikti teisę peržiūrėti, pataisyti, atnaujinti, uždrausti, apriboti ir (arba) pašalinti asmens duomenis, kuriuos surinkome iš jų vaikų, arba atsisakyti leisti toliau rinkti, naudoti arba atskleisti tokius duomenis. Jeigu norėtumėte tai padaryti, kreipkitės į mus, kaip toliau nurodyta skirsnyje „Kaip susisiekti su mumis“.  

Jūsų vaikas gali mėgautis didžiąja dalimi mūsų vaikų sričių turinio ir veiklos neteikdamas mums jokių asmens duomenų. Pavyzdžiui, https://www.colgate.com/en-us/products/kids pateikiama informacija apie „Colgate“ vaikams skirtus gaminius, taip pat yra mokomųjų vaizdo įrašų, padedančių vaikams išsiugdyti sveikus įpročius. Be to, https://www.colgate.com/en-us/bright-smiles-bright-futures pateikiama mokomoji medžiaga apie burnos higieną, skirta mokytojams, tėvams ir vaikams; joje yra vaikams smagių užsiėmimų. 

Kartais vaikų prašome pateikti informacijos arba priimame tai, ką jie pateikia, pvz., kūrybinius darbelius konkursams; kai kurie jų gali būti skelbiami mūsų svetainėse. Vaikai gali pateikti tiek neprisijungę, tiek prisijungę. Jeigu vaikas arba tėvai nori, kad paskelbtume nuotrauką ar kokius nors kitus vaiko asmens duomenis, reikalaujame pasirašyti tėvų sutikimo ir atidavimo formą. Kai vaikai pateikia neprisijungę, pvz., paprastu paštu, galime pasilikti visą jų mums pateiktą informaciją. Jeigu neturime pasirašytos tėvų sutikimo formos, prieš skelbdami patikriname viską, kas buvo pateikta neprisijungus, ir pašaliname visus galimus asmens duomenis.

Jūsų vaiko patogumui galime pateikti nuorodų į kitas svetaines. Nesame atsakingi už tas kitas svetaines ir patariame jums peržiūrėti ir jų privatumo politiką.

Kaip susisiekti su mumis


Dėl papildomos informacijos apie mūsų privatumo praktiką vaikų atžvilgiu kreipkitės į Klientų reikalų skyrių [ĮTERPTI TEISINGĄ NUORODĄ Į ATITINKAMĄ SUSISIEKIMO SU MUMIS PUSLAPĮ AR EL. PAŠTO ADRESĄ, KAIP NURODYTA SVETAINĖS PRIVATUMO POLITIKOJE] arba adresu:

Colgate-Palmolive Company
300 Park Avenue
New York, NY 10022
United States of America